🚚 Doprava zdarma pro objednávky nad 1 000 KčŠikovné pařeniště s kompaktními rozměry lze použít na balkon, na zeď nebo na zahradě. Jednoduchá montáž. Základní rám vám umožňuje pařeniště snadno přemístit. Kryt je vyroben z vyztuženého polyethylenu odolného vůči UV záření o hustotě 140 g/m2. Udržuje rostliny organizované a přehledné pomocí 5 polic na stěnách. Rostliny jsou snadno přístupné přes centrální otvor, který umíte jednoduše srolovat a uzavřít. Materiál: PE Práškovaný kov, Plastová PE folie - ø kovového rámu: 16 mm - Rozměry: 69 x 49 x 200 cm.


 
Minipařeniště je skvělým pomocníkem pro pěstování sazenic, bylin a zakořeňování řízků květin. Je vhodné do interiéru, například na parapetu nebo na balkon. Minipařeniště obsahuje sadbovač na 36 sazenic a 1 plastový kryt. Rozměry minipařeniště: 54,5x15x13 cm.
Před setím je vhodné předpěstování plánt v pařeništích nebo rašelinových zakořeňovačích, které Vám pomohou si předpěstovat zdravé a silné rostlinky, připravené k sázení na jaře. V sadbovači si můžete vypěstovat 128 sazenic. Balení obsahuje 3 ks plátů sadbovače. Rozměr přihrádky na sázení: 3x3x4,6 cm. Rozměr celého sadbovače: 27x52x4,6 cm.