🚚 Doprava zdarma pro objednávky nad 1 000 Kč

Zajíček s vozíčkem

Keramická dekorace MagicHome Zajíček s vozíčkem ozdobí každou zahradu či dvůr. Zasaďte si Váš oblíbený květ k zajíčkovi. Dekorace vynikne také jako pestrobarevné ozvláštnění záhonu mezi květinami a keři. Rozměry dekorace jsou 42x19x49 cm.

Fontána Strend Pro Garden

Solární plovoucí fontána zkrášlí jezírko, bazén či rybník. Pozitivně ovlivňuje dobrou náladu a v horkých dnech slouží také k osvěžení pro ptáky. Je napájena pomocí solárního panelu. Vybrat si můžete až ze 7 různých vodních vzorů. Umístěte ji na místo, kde je mnoho světelných paprsků.

Fontána Strend Pro Garden, ozdoba, solárna, plávajúca, striekajúca, 16 cm

Lampa Solar Rainbow

Designová solární lampa je moderním doplňkem každé zahrady. Během dne solární panel převádí sluneční energii na elektrickou energii, která se ukládá do dobíjecí baterie. V noci se světlo automaticky zapne a využívá uloženou energii. Lampa tak prostřednictvím 4 LED diod mění barvy a svítí příjemným světlem. Rozměry této plastové lampy jsou Ø 30 x 73 cm.

Pergola zahradní

Kvalitní zahradní pergola se bude krásně vyjímat v každé zahradě. Pergola je skvělým doplňkem pro lidi, kteří ocení elegantní a originální řešení. Umístěním několika pergol za sebou můžete vytvořit krásnou uličku a zároveň vytvořit jedinečnou kompozici. Pergola je stabilní díky své pevné konstrukci.