🚚 Doprava zdarma pro objednávky nad 1 000 Kč

Vánoční formy a vykrajovačky

Vánoční formy a vykrajovačky

Vůně domácích sušenek a keksů je přítomna o Vánocích snad v každé domácnosti a vytváří zde nezaměnitelnou atmosféru svátků. Formičky a vykrajovačky s vánoční tématikou najdeme v zásuvce nejednoho hospodyňky, ať už je používá k pečení pro celou rodinu nebo jen pro radost dětí.


Jak odemknout zamrzlý zámek?

Jak odemknout zamrzlý zámek?

Zimní noci přinášejí řidičům různá nemilá překvapení. Od nutnosti odhrnout sníh, který v noci nasněžil, či oškrábat čelní sklo od silné námrazy nebo až rozmrazit zamrzlý zámek. Někdy můžeme také bojovat se zámky dveří chalup a chat, nebo s visícími zámky kůlny a sklepů. Jaký je nejúčinnější způsob jejich odemčení?


Vánoční Větvičky: Trvanlivý Krásný Vánoční Dekor

Vánoční Větvičky: Trvanlivý Krásný Vánoční Dekor

Vánoční svátky přinášejí radost, teplé pocity a tradice v dekorování domovů. Jedním z oblíbených a tradičních prvků vánočního výzdobu jsou vánoční větvičky. Mnoho lidí však dává přednost umělým vánočním větvičkám, které nabízejí trvanlivost a snadnou údržbu. V tomto blogu se budeme věnovat umělým vánočním větvičkám a způsobům, jak je lze využít k vytvoření krásné vánoční atmosféry ve vašem domě.


Mlýnek na kávu MagicHome Bracosta

Mlýnek na kávu MagicHome Bracosta

Mezi lidmi, které znáte určitě najdete jen málo takových, kteří nemají rádi kávu. Většinou lze spočítat na prstech jedné ruky. Káva je jistě jeden z nejoblíbenějších nápojů světa. Její nejlepší chuť si můžete vychutnat, když je namletá chvíli před její přípravou. K tomuto účelu skvěle poslouží mlýnek na kávu MagicHome Bracosta.


Co je polyresin?

Co je polyresin?

U mnoha exteriérových dekorací se uvádí, že jsou vyrobeny z polyresinu. Co je to však za materiál a co to znamená pro běžného uživatele těchto předmětů?


Jak správně používat lihoměr

Jak správně používat lihoměr

Mnozí zahrádkáři využívají bohatou úrodu i na založení kvasu. Po zkvašení a vypálení je však důležité také správné měření síly tekutiny a její ředění. Pro tento účel je zapotřebí lihoměr.


Být ekologický snadno a efektivně - dvojité odpadkové koše

Být ekologický snadno a efektivně - dvojité odpadkové koše

Nejlepší možnost, kterou máme je, aby odpad vůbec nevznikl. Když však už potřebujeme něco vyhodit, je důležité odpad separovat. Nejčastěji co potřebujeme v domácnosti vytřídit od zbytku odpadu jsou plasty. Vynikajícími pomocníky jsou dvojité odpadkové koše - elegantní pomocníci, kteří nezabírají více místa, než je potřeba a přitom plní svou funkci.


Náhrobní dekorace

Náhrobní dekorace

Blíží se 1. listopad as ním i návštěva hřbitovů a pietní míst, kde chceme vzpomínat na naše blízké. Snad každý chce, aby byla tato místa krásná po celý rok, v tuto dobu však obzvlášť. Svíčky či věnce jsou tradiční předměty, které připomínají, že z láskou vzpomínáme na své blízké. V naší nabídce ale naleznete také krásné polyresinové dekorace, které jsou určeny do exteriéru.


Řepík lékařský

Řepík lékařský

Řepík je asi jednou z nejstarších léčivých bylin, je využíván již více než 2000 let. Tento klenot na rány a na trávení najdeme ve volné přírodě, ale dá se pěstovat iv zahradě.

Další