Stránka Ohromne nabízí široký sortiment v oblasti zahradního nábytku, grilů, zahradních dekorací, osvětlení a různých jiných doplňků pro Vaši zahradu za příznivé ceny. Udělejte maximum pro svou zahradu péčí o ni pomocí zahradního ručního nářadí. Největší výběr hadic, spojek, zavlažovačů, krhiel, postřikovačů a dalšího materiálu se postará o to, aby Vaše rostliny a trávník zůstaly vždy zdravé a zelené. Barely na dešťovou vodu slouží k zachycování a uskladnění dešťové vody, která může být následné použita, tím pádem šetříme náš nejcennější přírodní zdroj. Demižony a jiné doplňky pro výrobu vína najdete také v sekci zahrada. Vyberte si na našem eshopu Ohromne množství různých druhů stínících síti, ohrad trávníků a pletiv i s příslušenstvím. Kolečko je další důležitý, širokospektrální pomocník na zahradě, ať už potřebujete odvést posečenou trávu, zhrabané listí, odstřižené větve, plevel, či zeminu.

-15% Rychlé info
Bazén Intex dětský Fruity set 122 x 25 cmBazén Intex dětský Fruity set 122 x 25 cm

Bazén Intex dětský Fruity set 122 x 25 cm

Vyprodáno
168 Kč 198 Kč
Struna Powerplus POWEBG7000 pre strunové kosačky. Balenie obsahuje 2 kotúče. Vhodná napríklad pre Aku strunovú kosačku POWEBG7540.
-15% Rychlé info
Bazén Intex dětský se stříškou MuchomůrkaBazén Intex dětský se stříškou Muchomůrka

Bazén Intex dětský se stříškou Muchomůrka

Vyprodáno
251 Kč 296 Kč
Bazénik značky Intex s praktickou strieškou v tvare muchotrávky červenej ochráni vaše deti pred priamym slnkom. Výška vody je približne 13…