🚚 Doprava zdarma pro objednávky nad 1 000 Kč

Truhlík na zábradlí RATOLLA

Praktický truhlík na zábradlí z odolného plastu se strukturou imitující ratanový výplet. Stačí jednoduše osadit na zábradlí a těšit se ze vysazených květin, zeleně, které zkrášlí Váš domov. Přes střed je dělený přihrádkou - nejširší zábradlí na jaké lze nasadit je 6 cm. Má tvar čtverce o rozměrech 27,2x27,2 cm a výšce 22 cm.

Květináč závěsný  RATOLLA

Závěsný květináč, který chceme představit je také ze série RATOLLA s charakteristickým zahnutým okrajem a texturou imitující ratanový úplet vyrobený z odolného plastu. Má průměr 21,7 cm a výšku 14,2 cm. Bude ozdobou každého balkonu, terasy či altánku. Pro snazší přístup je v květináči otvor pro zalévání.


Hnojivo na BALKONOVÉ KVĚTY v tabletách

Hnojivo pro balkonové květiny Silva Tabs obsahuje všechny základní prvky (NPK), další důležité živiny (Mg, Ca, S) a stopové prvky. Tablety se v půdě pozvolna rozpouštějí a zásobují rostliny potřebnými živinami po dobu až šesti měsíců. Složení vyhovuje potřebám kvetoucích balkonových rostlin – pečuje o ně, aby byly zdravé a krásné. Tablety podporují tvorbu bohatého kořenového systému rostlin. Benefitem je také jednoduchá aplikace. Stačí přidat do květináče 1 tabletu na 1 l zeminy tak, aby se kořeny rostliny nedotýkaly tablet. Optimální doba hnojení: březen až červenec. Balení: 250 g (25 tablet / 10 g).Další květináče a příslušenství k nim naleznete zde.