🚚 Doprava zdarma pro všechny objednávky

Žádná položka
Medvědí česnek - tinktura

Medvědí česnek - tinktura

Zázračná rostlinka jara - medvědí česnek - nelze sušit. Sušením ztrácí skoro všechny své léčivé složky. Proto je dobré ji naložit do alkoholu, udělat si tinkturu. V malých množstvích (pár kapek denně), tak může dodat tělu mnoho účinných látek.


Medvědí česnek

Medvědí česnek

Kdo ještě neslyšel o medvědím česneku? Výjimečná léčivá rostlina, která příchodem jara ozdobí nejeden les, ale také zahradu. Má úžasnou chuť a napomáhá z jarní očistou organismu. Lístky medvědího česneku s chlebíkem a máslem jsou vynikající a zdravá snídaně.


Makové nudle

Makové nudle

Jednoduchý a skvělý recept s mákem, který je prospěšný pro naše zdraví. Mák pomáhá při trávicích problémech, uklidňuje, zlepšuje spánek. Obsahuje spoustu vápníku a proto chrání kosti před osteoporózou, podporuje tvorbu kostní tkáně, ale také je prevencí před vypadáváním vlasů, lámání nehtů a kazem zubů.


Mák setý

Mák setý

Malá černá semínka máku setého jsou zdrojem mnoha zdraví prospěšných látek. Je velkým zdrojem vápníku. Z důvodu, že ze zelených, nedozrálých makovic lze získat opium, je jeho pěstování v mnoha zemích zakázáno, avšak koupit mák nebo makový olej pro gastronomii není problém.


Šalvěj lékařská

Šalvěj lékařská

Šalvěj je bylinka, která má své uplatnění v každé kuchyni iv každé lékárničce. Najdeme ji v nejedno zahrádce s jejími fialovými květy a známou vůní listů zkrášlovat okolí. Je pomocníkem při bolestech kloubů, ale také při nachlazení.


Bylinkami proti stresu

Bylinkami proti stresu

Se stresem se v dnešní době setkáváme neustále. V práci, za volantem auta, ale často krát i doma. Krátkodobě ho umí naše tělo a psychika zpracovat a chceme-li mu pomoci, můžeme využít i tyto léčivé bylinky - heřmánek, levandule, meduňka. Tyto známé bylinky jsou velmi prospěšné pro lepší zvládání stresu.


Badyán

Badyán

Badián je aromatické koření přidávané do perníků či svařeného vína. Jeho jedinečný tvar osmicípé hvězdy jej také předurčuje k použití jako voňavou dekoraci. Toto koření je také zajímavé pro jeho účinky na lidské zdraví.


Tuňáková pomazánka

Tuňáková pomazánka

Vůně kávy, čerstvý chléb a tuňáková pomazánka. Krásná a jednoduchá snídaně je na stole za pár minut.


Pomelo

Pomelo

Pomelo je ovoce podobně grapefruitu, které najdeme již skoro v každém obchodě. Tak jako všechny citrusy i pomelo obsahuje vitamín C, který si naše tělo neumí vytvořit přirozeně a musíme ho přijímat z potravy, ale obsahuje i spoustu dalších zdraví prospěšných látek.


Jednoduché pečené kokosové kuličky

Jednoduché pečené kokosové kuličky

Předvánoční pečení se už pomalu blíží ke konci. Pokud však chcete ještě doplnit jeden jednoduchý kokosový koláč, můžete udělat například kokosové kuličky z pouhých tří ingrediencí.

Další