🚚 Doprava zdarma pro objednávky nad 1 000 Kč

Žádná položka
Vytvořme základ pro skvělý den: Zdravá a chutná snídaně

Vytvořme základ pro skvělý den: Zdravá a chutná snídaně

Dobré ráno začíná dobrým jídlem! Snídaně je klíčovým momentem pro nastavení tónu pro celý den. V tomto článku se podíváme na několik jednoduchých a zdravých receptů, které vám poskytnou potřebnou energii a živiny pro plnohodnotný a radostný den.


Vánoční formy a vykrajovačky

Vánoční formy a vykrajovačky

Vůně domácích sušenek a keksů je přítomna o Vánocích snad v každé domácnosti a vytváří zde nezaměnitelnou atmosféru svátků. Formičky a vykrajovačky s vánoční tématikou najdeme v zásuvce nejednoho hospodyňky, ať už je používá k pečení pro celou rodinu nebo jen pro radost dětí.


Vánoční Světýlka: Lesk a Půvab Svátků

Vánoční Světýlka: Lesk a Půvab Svátků

Vánoční světélka mají speciální místo v našich srdcích a výzdobě o svátcích. Jsou symbolem tepla, pohodlí a okouzlující atmosféry, která provází vánoční období. Bez ohledu na to, zda je vaše vánoční výzdoba tradiční nebo moderní, světélka přidávají speciální dotek a lesk, který činí z tohoto období nejkrásnější období v roce.


Vánoční hvězda

Vánoční hvězda

Vánoční hvězda je krásná a symbolická ozdoba, která hraje důležitou roli během vánočních svátků. Tato tradiční ozdoba se dá použít na různé způsoby, a to nejen na vánoční stromeček. Zde je několik způsobů, jak můžete vánoční hvězdu použít k ozdobení svého domu


Vánoční Větvičky: Trvanlivý Krásný Vánoční Dekor

Vánoční Větvičky: Trvanlivý Krásný Vánoční Dekor

Vánoční svátky přinášejí radost, teplé pocity a tradice v dekorování domovů. Jedním z oblíbených a tradičních prvků vánočního výzdobu jsou vánoční větvičky. Mnoho lidí však dává přednost umělým vánočním větvičkám, které nabízejí trvanlivost a snadnou údržbu. V tomto blogu se budeme věnovat umělým vánočním větvičkám a způsobům, jak je lze využít k vytvoření krásné vánoční atmosféry ve vašem domě.


Mlýnek na kávu MagicHome Bracosta

Mlýnek na kávu MagicHome Bracosta

Mezi lidmi, které znáte určitě najdete jen málo takových, kteří nemají rádi kávu. Většinou lze spočítat na prstech jedné ruky. Káva je jistě jeden z nejoblíbenějších nápojů světa. Její nejlepší chuť si můžete vychutnat, když je namletá chvíli před její přípravou. K tomuto účelu skvěle poslouží mlýnek na kávu MagicHome Bracosta.


Řepík lékařský

Řepík lékařský

Řepík je asi jednou z nejstarších léčivých bylin, je využíván již více než 2000 let. Tento klenot na rány a na trávení najdeme ve volné přírodě, ale dá se pěstovat iv zahradě.


Mátový sirup

Mátový sirup

Máte rádi mátu? Na mátový čaj je v létě příliš teplo. Dobrým nápadem může být vynikající mátový sirup. V teple vynikající s ledem ve vodě a v zimě do čaje.


Domácí lék proti průjmu - borůvky v rumu

Domácí lék proti průjmu - borůvky v rumu

Nepříjemná situace, kterou zažil už snad každý. Bolení břicha a průjem jsou velmi nepříjemné problémy, kterých se chceme rychle zbavit. V případě kdy tyto problémy nejsou spojeny s teplotou a horečkou může pomoci domácí lék v podobě borůvek naložených v rumu.

Další