Žádná položka

Aha rýmovník!

Aha rýmovník!

Blíží se nám období plného nosu, tak se podívejme na tuto nenáročnou rostlinky.


Máta, ne jen letní osvěžení

Máta, ne jen letní osvěžení

Už asi každý z nás slyšel o této bylince a jen málo kdo asi neochutnal alespoň mátový čaj, který je opravdu vynikající. Jaké účinky však má na náš organismus?


Stroganov

Toto výborné jídlo pochází z Ruska a je dílem kuchaře, který vařil v paláci ruské rodiny Stroganov. Po roce 1861 se recept rozšířil za hranice Ruska, zejména do Francie, kde ho začali připravovat i s různými obměnami.


Čokoládové košíčky plněné slaným karamelem

Čokoládové košíčky plněné slaným karamelem

Pokud jste milovník nebo milovnice čokolády, vyzkoušejte spolu s námi úžasné košíčky naplněné lahodným slaným karamelem.
Čokoláda a slaný karamel se výborně doplňují a ve Vašich ústech vytvoří dokonalou souhru chutí.


Palačinky

Palačinky

Je známo, že palačinky jsou rychlé a jednoduché jídlo, které nejde skazit, ale je to skutečně tak, jak se na první pohled zdá?


Oslava lásky doma

Oslava lásky doma

I když to může znít na první pohled nudně, opak je pravdou. Je to skvělá možnost připravit pro drahou polovičku úžasný večer ve vlastní režii.


Jak zvládnout celiakii

Jak zvládnout celiakii

Celiakie je střevní choroba. V jejím důsledku v tenkém střevě pod vlivem lepku zanikají klky. Lepek se nachází například v pšenici, žitu a ječmeni. Mouky, které se z nich vyrábějí, se nazývají tradiční mouky. Lepek obsahují produkty připravené z tradičních muk. Lidé, kteří lepek netolerují, by měly využívat alternativy k tradičním mukám.