🚚 Doprava zdarma pro všechny objednávky

Žádná položka
MGO keramika

MGO keramika

U mnoha dekoračních výrobků najdeme napsáno, že jsou vyrobeny z MGO. Co tato značka znamená? Můžeme tyto dekorace instalovat také do exteriéru?


Aby balkon kvetl

Aby balkon kvetl

Chcete, aby váš balkon byl krásně rozkvetlý květinami? Aby se líbil každému, ať už při posezení u kávy, ale i venku z ulice? Máme zde pár skvělých pomůcek.


Švédský oheň

Švédský oheň

Teplejší dny jara a skoro celé léto nás táhnou do zahrady a do altánků. Ať už budeme grilovat nebo ne, oheň k večernímu posezení patří. Pokud chceme tyto momenty ještě více ozvláštnit, můžeme si zapálit například švédský oheň. Správně nařezané polínko hoří 1 - 2 hodiny. Některé jsou vyráběny z citronelovou vůní k odehnání komárů. Bez vůně lze použít i na vaření nebo grilování.


Ohniště MGO kruh s grilem

Ohniště MGO kruh s grilem

Zkrášlete si svůj dvůr či zahradu nejen obyčejným grilem nebo krbem. Vyberte si ohniště, které nebude mít každý a teplé večery budou zpříjemněny blikotavým ohněm. Výjimečné kulaté ohniště, které lze přenášet je vynikající volbou i do menších zahrad.


Jaké sklenice používáme na pivo?

Jaké sklenice používáme na pivo?

Zlatavý nápoj nejen pro pány. I na něj by se měly používat správné sklenice, abychom si jej naplno vychutnali. Existují tři druhy, ve kterých lze podávat téměř každé pivo, ale jsou zaměnitelné a vhodné i pro míchání pivních nápojů.


Péče o smaltované nádobí

Péče o smaltované nádobí

Miska, hrnec – každý snad najde doma i verzi, která je ošetřena právě vrstvou smaltu. Takové nádobí se dobře používá, nemění svůj charakter při styku s jídlem a při správné péči vydrží opravdu dlouho, o čem by uměli povídat už naše babičky.


Jaké sklenice používáme na víno?

Jaké sklenice používáme na víno?

Červené, bílé, sekt? Které si vyberete na oslavě či návštěvě? A v jaké sklenici vám ho hostitel naservíruje? Nebo jste hostitel vy a rozhodujete se do kterého nalijete? Jsou různé sklenice na různá vína. Je to tak, protože správný tvar sklenice nám umí zdůraznit vůni, barvu a chuť nápoje. Vysoká stopka, za kterou se sklenice mají držet, pomáhá zabránit přenosu tepla z ruky do nápoje.


Pomocníci, kteří se dostanou do každé spáry

Pomocníci, kteří se dostanou do každé spáry

Čištění radiátorů či žaluzií nemusí být noční můrou každé hospodyňky. Při použití správných nástrojů, které šetří čas i námahu je úklid alespoň trochu jednodušší.


Plašiče na hlodavce

Plašiče na hlodavce

Máte problém s myšmi a potkany v domě, sklepě či garáži a nic na ně nezabírá? Zkuste plašič na hlodavce.


Využití kuchyňské soli

Využití kuchyňské soli

Ať už jste kuchaři nebo se chodíte najíst do restaurace, v každé domácnosti se najde alespoň balíček soli. Tato bílá pochutina má ovšem i jiné možnosti využití, nejen v kuchyni.

Další