Žádná položka
Domácí aviváž

Domácí aviváž

Máte rádi když vaše oblečení voní a je krásně měkké? Koupit si aviváž v obchodě je jedna možnost, která je v dnešní době i dosti drahá. Ale je zde také možnost udělat si ji doma jen ze tří přísad a podle svého vkusu.


Jednoduchá vánoční dekorace - malý vánoční stromek

Jednoduchá vánoční dekorace - malý vánoční stromek

Přemýšlíte čím pěkným si vyzdobit dům, byt či kancelář v práci? Ne vždy je třeba dekoraci koupit. Ty nejhezčí si můžete vyrobit doma. Na stromeček z těstovinových mušliček potřebujete jen pár věcí a trochu trpělivosti.


Krbové příslušenství

Krbové příslušenství

Studené podzimní počasí si můžeme zpříjemnit posezením u krbu. Aby byly tyto chvíle ještě příjemnější nezapomeňme si je usnadnit vhodným příslušenstvím, které pomůže, ale také ulahodí oku.


Přechod na zimní čas 2022

Přechod na zimní čas 2022

Už tento víkend budeme posouvat hodinky zase o hodinu dozadu. Někdo tento fakt využije a pospí si o hodinu déle. Jiným to pokazí spánkovou rutinu, nebo způsobí, že budou mít za hodinu delší noční změnu.


Skladování úrody

Skladování úrody

Období sklizně je jednou z nejpříjemnějších částí roku každého zahrádkáře. Aby pěknou úrodu nezkazilo její špatné uskladnění je třeba se náležitě na tento úkol připravit. Sklep, spíž či nevytopená garáž - možností je hodně jen třeba dodržet několik zásad, jako například stálá nízká teplota a dobré větrání.


Sušení hřibů i na malém prostoru

Sušení hřibů i na malém prostoru

Pokud milujete houby a houbaření určitě myslíte i na jejich budoucí uskladnění. Jedním z nejlepších řešení je usušit je a mít je tak po ruce celý rok. Máte-li více místa není se sušením problém. Co když ale bydlíte v malém bytě? Pomoci může síť na sušení.


Jak odpudit kočky ze zahrady

Jak odpudit kočky ze zahrady

Hravý domácí mazlíček, kteří skvěle loví myši, ale v zahradě umí udělat řádnou neplechu. Kočka nejraději dělá svou potřebu do právě pokopané kypré hlíny. Kočky chované v bytech a domech jsou zvyklé na kočičí záchody. Na vesnici se však kočky často chovají venku. Jak je odradit právě od naší zahrady nebo záhonu?


Jak uklidit

Jak uklidit

Milé dámy,

uklízí Váš partner v domácnosti? Pomáhá vám? Pokud ne, možná to vůbec neumí dělat a neví co od něj očekáváte.


Milí pánové,

zkuste udělat partnerce radost a nenechávejte to jen na ni.


Správné návyky při úklidu

Správné návyky při úklidu

Utřít prach, zamést, vysát, uložit toto, uložit támhle - málo lidí má činnosti, které společně nazýváme úklid rádo. V každém domě je však nutné je udělat. K tomu, aby se nám uklízelo snadněji není třeba mnoho, jen pár dobrých rad a trochu chtění.


Zahradní dekorace

Zahradní dekorace

Pokud potřebujete oživit šedé místo na zahradě je dobré použít zahradní dekoraci. I tady je ale dáno, méně je někdy více a proto je třeba dobře zvážit její velikost a funkci. Vynikajícím pomocníkem jsou dekorativní květináče nebo solární světla různých barev velikostí či designu.

Další