🚚 Doprava zdarma pro objednávky nad 1 000 Kč

Žádná položka
Teflonový ubrus

Teflonový ubrus

Obrus s teflonovým povrchem nevsakuje žádnou rozlitou tekutinu. Je praktický na údržbu - nečistotu stačí setřít vlhkým hadrem. Hodí se všude tam, kde lehce může dojít k rozlití, například při krmení malých dětí nebo v jídelnách, kde se pohybuje mnoho lidí.


10 tipy na efektivní organizaci a uspořádání domácnosti

10 tipy na efektivní organizaci a uspořádání domácnosti

Dobrá organizace domácnosti není jen o estetice, ale také o zlepšení každodenního života. Chcete-li se vyhnout stresu a udržet si pořádek, určitě vám pomůže správné uspořádání věcí v domácnosti. Tady je 10 praktických tipů, které vám k tomu mohou dopomoci.


Ostřič MagicHome, na nože, bruska, 3v1

Ostřič MagicHome, na nože, bruska, 3v1

Tupé nože či nůžky? Tento problém nehrozí v domácnosti, která vlastní Ostřič MagicHome, na nože, bruska, 3v1. Užitečný pomocník každé hospodyňky nebo domácího kutila, která brousí i leští.


Jak obnovit trávník po zimě

Jak obnovit trávník po zimě

Zima bude zanedlouho končit, nadchází jarní obnova, as ní přichází i čas na obnovu vašeho trávníku. Zima může na trávník zanechat své stopy v podobě poškozených částí, zahuštění nebo dokonce vzniku plísňových onemocnění. V tomto blogu se podíváme na několik důležitých kroků, které vám pomohou obnovit a posílit trávník pro novou sezónu.


Jak vyčistit krb nebo kamna?

Jak vyčistit krb nebo kamna?

Čištění krbu nebo kamen je důležitým úkolem, který nejenže zajišťuje bezpečný a efektivní chod ohřívače, ale také přidává do vašeho domu estetický prvek. V tomto článku se podíváme na kroky, které vám pomohou vyčistit krb nebo kamna a udržet je v optimálním stavu.


Akumulátorová sněhová fréza Worcraft CST-S20Li

Akumulátorová sněhová fréza Worcraft CST-S20Li

Sněhová nadílka může zkomplikovat ranní odchod do práce či školy v každé domácnosti. Odhrnout sníh od dveří, z chodníků, od garáže a auta může zabrat spoustu času a fyzické námahy. Zde pomůže chytrý pomocník akumulátorová sněhová fréza Worcraft CST-S20Li. Už nebudete potřebovat benzín jako do klasické frézy, stačí mít nabitou baterii.


Akumulátorová sešívačka Strend Pro J-126

Akumulátorová sešívačka Strend Pro J-126

Sešívačka na spony nebo hřebíky využijete nejen ve sklepě, doma či v dílně ale i venku. Jednoduché používání bez použití napájecí šňůry je velkou výhodou. Umožní rychlé napnutí laťky nebo gumy na dřevěný, ale i jiný materiál kdykoli a kdekoli.


Vánoční formy a vykrajovačky

Vánoční formy a vykrajovačky

Vůně domácích sušenek a keksů je přítomna o Vánocích snad v každé domácnosti a vytváří zde nezaměnitelnou atmosféru svátků. Formičky a vykrajovačky s vánoční tématikou najdeme v zásuvce nejednoho hospodyňky, ať už je používá k pečení pro celou rodinu nebo jen pro radost dětí.


Jak odemknout zamrzlý zámek?

Jak odemknout zamrzlý zámek?

Zimní noci přinášejí řidičům různá nemilá překvapení. Od nutnosti odhrnout sníh, který v noci nasněžil, či oškrábat čelní sklo od silné námrazy nebo až rozmrazit zamrzlý zámek. Někdy můžeme také bojovat se zámky dveří chalup a chat, nebo s visícími zámky kůlny a sklepů. Jaký je nejúčinnější způsob jejich odemčení?


Vánoční Světýlka: Lesk a Půvab Svátků

Vánoční Světýlka: Lesk a Půvab Svátků

Vánoční světélka mají speciální místo v našich srdcích a výzdobě o svátcích. Jsou symbolem tepla, pohodlí a okouzlující atmosféry, která provází vánoční období. Bez ohledu na to, zda je vaše vánoční výzdoba tradiční nebo moderní, světélka přidávají speciální dotek a lesk, který činí z tohoto období nejkrásnější období v roce.

Další