🚚 Doprava zdarma pro objednávky nad 1 000 Kč

Ak máme elektrinu:

Termoventilátor Strend Pro PTC-1510

Stylový termoventilátor Strend Pro se plně přizpůsobí vašim požadavkům. Je-li příliš teplo, studený vzduch vás ochladí. Naopak pokud potřebujete zahřát, nabídne vám výběr z režimu teplého a horkého vzduchu. Budete si moci přepínat mezi 4 režimy (ventilátor, teplý vzduch, horký vzduch, horký vzduch + oscilace). Tepelný výkon dosahuje 1000 W/1500 W.

Napájecí kabel je dlouhý 1,5m. Oceníte tichý chod a okamžité produkování tepla ihned po zapnutí. K dispozici budete mít plynule regulovatelný termostat. Nechybí možnost oscilace až do 70º a tepelná pojistka. Jednoduché ovládání a vysoký výkon z něj činí ideálního společníka jak domů, tak i na chatu či do kanceláře.

Mezi jeho hlavní výhody patří:

- méně vysušený vzduch díky ventilátoru
- po zapnutí produkuje téměř ihned teplo
- tepelná pojistka
- pojistka proti náklonu
- možnost oscilace

Pokud nemáme elektřinu ale dobrý komín:

Krbová kamna Bozen

jsou vhodným zdrojem tepla a pohody do Vaší chaty či malého domu. Při dobrých topných podmínkách jsou schopny vyhřát 124 m³. Jejich smaltovaný povrch se snadno čistí a odolává vysokým teplotám.

  • spotřeba dřeva: 1,9 kh/hod (kilogram za hodinu)
  • spotřeba briket: 1,3 kh/hod (kilogram za hodinu)
  • délka polen: 15 až 20 cm
  • materiál vyzdívky: šamot
  • regulace přívodu vzduchu: samostatně, přívod vzduchu z interiéru


Pokud nemáme elektřinu ani komín:


Ohřívač Strend Pro GH08, 4,2 kW, plynový, pokojový

Výkonný plynový ohřívač je vhodný k vytápění různých vnějších i vnitřních prostor. Vyznačuje se nízkou spotřebou plynu, nezávislostí na elektrické energii a detektorem koncentrace hladiny kyslíku. K dispozici nabízí 3 úrovně vytápění (4100 W, 2750 W, 1400 W), které si můžete regulovat prostřednictvím praktického plynového regulátoru. S tímto ohřívačem v teple za každého počasí.