🚚 Doprava zdarma pro objednávky nad 1 000 Kč

Žádná položka
Jak správně používat lihoměr

Jak správně používat lihoměr

Mnozí zahrádkáři využívají bohatou úrodu i na založení kvasu. Po zkvašení a vypálení je však důležité také správné měření síly tekutiny a její ředění. Pro tento účel je zapotřebí lihoměr.


Rozmnožování jahod v srpnu

Rozmnožování jahod v srpnu

Červené a sladké jahody má každý rád a nejlepší jsou ty z vlastní zahrady. V srpnu je správný čas na jejich rozmnožování pomocí dceřiných rostlin, které většina druhů jahod (ne však všechny) tvoří právě po sklizni úrody v letních měsících.


Co znamená WD-40

Co znamená WD-40

Přípravek WD-40 zná každý kutil a domácí kutil. Tento přípravek má široké využití v garáži, sklepě ale i v domácnosti, kdy je třeba něco promazat. Po jeho použití již nebudou skřípat branky, dveře ani houpačky a budou snadno chodit kovové součástky nástrojů a přístrojů ve sklepě.


Co sázet v srpnu?

Co sázet v srpnu?

Srpen. Sklizeň je v plném proudu a bude pokračovat. Cibule, česnek, okurky, rajčata a jiné plodiny postupně sklízíme, ale zahrada nemusí zůstat prázdná. Rychle rostoucí druhy zeleniny nám mohou dělat radost svou úrodou celý podzim.


Ochranné doplňky pro svařování

Ochranné doplňky pro svařování

Přepalené dírky na košili či tričku? U dobře vybraných ochranných doplňků se tomu lze vyhnout. Ochraňte sebe i oblečení a obuv. V naší nabídce naleznete ochranné bundy, zástěry ale také rukávky a ochranu obuvi.


Chemie Lima Oro 3%, 200 g granule, proti všem druhům šneků, Bitrex

Chemie Lima Oro 3%, 200 g granule, proti všem druhům šneků, Bitrex

Ochrana úrody před šneky je mezi zahrádkáři, často přebíráni temou. Účinnou metodou je použití chemické metody prostřednictvím produktu Lima Oro 3%. Jedná se o modrou granulovanou formu otravy na šneky a slizňáky a jejich vajíčka. Účinek se dostaví přibližně během tří dnů. Granulovaný prostředek proti šnekům jsou odolné vůči vlhkosti.


Kolečko třikrát jinak

Kolečko třikrát jinak

Nejsou kolečka jako kolečka. Jsou různá provedení a různé druhy - zahradní, stavební, od 60 do 210 litrových. Je to určitě jedna ze základních věcí, které patří ke každé zahradě. V tomto článku vám však nabízíme nejen kolečko jako pracovní nástroj, ale také zábavu pro děti a pěknou dekoraci.


Nůžky na trávu

Nůžky na trávu

Chcete krásný trávník? Ne vždy na něj stačí zahradní sekačka. Do každé spáry se však dostanou nůžky na trávu – ruční nebo akumulátorové. Při úpravě okrajů, blízko chodníků, kamenů nebo zídek jsou neocenitelný pomocníci.


Nůžky Strend Pro Garden, akumulátorové na větve

Nůžky Strend Pro Garden, akumulátorové na větve

Stříhání stromů je v plném proudu. Dobré nůžky na větve se však hodí po celý rok. Mužské ruce zvládnou skoro každou větev, žena si však může pomoci akumulátorovými nůžkami. Produkt Nůžky Pro Garden, akumulátorové na větve je právě řešením pro slabý stisk nebo při hodně stříhání.


Kdy jít na proutí

Kdy jít na proutí

Košíkářství či pletení pomlázek na Velikonoce? Obojí se neobejde bez dobrých a dlouhých prutů. Kdy je správný čas na jejich stříhání, aby byly co nejpružnější a co nejlépe se s nimi pracovalo?

Další