Žádná položka
Nůžky na trávu

Nůžky na trávu

Chcete krásný trávník? Ne vždy na něj stačí zahradní sekačka. Do každé spáry se však dostanou nůžky na trávu – ruční nebo akumulátorové. Při úpravě okrajů, blízko chodníků, kamenů nebo zídek jsou neocenitelný pomocníci.


Nůžky Strend Pro Garden, akumulátorové na větve

Nůžky Strend Pro Garden, akumulátorové na větve

Stříhání stromů je v plném proudu. Dobré nůžky na větve se však hodí po celý rok. Mužské ruce zvládnou skoro každou větev, žena si však může pomoci akumulátorovými nůžkami. Produkt Nůžky Pro Garden, akumulátorové na větve je právě řešením pro slabý stisk nebo při hodně stříhání.


Kdy jít na proutí

Kdy jít na proutí

Košíkářství či pletení pomlázek na Velikonoce? Obojí se neobejde bez dobrých a dlouhých prutů. Kdy je správný čas na jejich stříhání, aby byly co nejpružnější a co nejlépe se s nimi pracovalo?


Ještě to stihneme – předjarní řez stromků

Ještě to stihneme – předjarní řez stromků

Řezání stromů je jedním z důležitých úkolů, které musí být provedeny v zahradě. Pokud chceme udržovat pěkný růst a bohatou úrodu, je nutné je každý rok snížit. Je to velký strašák pro mnoho pěstitelů. Tři jednoduché kroky nám však pomohou.


Do čeho vysít sazenice?

Do čeho vysít sazenice?

Blíží se období, kdy je třeba vysévat semínka na předpěstování. Lze využít nádoby z jogurtů a tak zajistíme alespoň jejich znovu použití/recyklování. Pokud tuto možnost nemáme, dají se pořídit různé sadbovače. Dalším pomocníkem může být pařeniště nebo minipařeniště podle prostoru, který chceme využít.


Zásady používání pyrotechniky

Zásady používání pyrotechniky

Silvestr je tady a čeká nás i vysvícená noc, plná světlic, prskavek, petard a ohňostrojů, na oslavu nového roku. Při používání zábavní pyrotechniky je ovšem třeba být opatrný a je dobré dodržet pár zásad.


Dárek pro muže - sada nářadí nic nezkazí

Dárek pro muže - sada nářadí nic nezkazí

Přemýšlíte co koupit manželovi, příteli, dědečkovi či bratrovi. Praktickým dárkem jsou sety nářadí, které se snadno uskladní v autě, domě či v bytě díky praktické brašně či kufříku. To nejnutnější je vždy po ruce a domácí kutil nemusí běhat do garáže nebo dílny pro jeden šroubovák, který právě potřebuji.


Stylové nářadí pro ženy.

Stylové nářadí pro ženy.

Nejen muži jsou kutily. Ženy také často potřebují kladivo, kleště či nějaký šroubovák. Sada nářadí v růžové barvě v praktickém pouzdře potěší v domácnosti, ale například iv autě proto může být praktický dárek pro nejednu sestru, přítelkyni či manželku.


Uklízená dílna, sklep, garáž

Uklízená dílna, sklep, garáž

Nastává deštivé období podzimu, zima je přede dveřmi. Pro domácí kutily to znamená, že se z dvorů, zahrad a přístřešků budou muset přestěhovat do své dílny. Menší prostory znamenají i více nepořádku. S tím umí dobře pomoci vhodné úložné boxy a regály.

Další