🚚 Doprava zdarma pro objednávky nad 1 000 Kč

Žádná položka
Palačinky na sladko...a na slano.

Palačinky na sladko...a na slano.

Palačinky jsou jedním z nejoblíbenějších jídel po celém světě, které se těší velké oblibě nejen díky své jednoduché přípravě, ale také díky nekonečným možnostem, jak je dochutit a podávat. Ať už preferujete sladkou snídani, dezert po obědě, nebo chutné slané jídlo, palačinky jsou ideální volbou, která nikdy nezklame. V tomto článku se podíváme na různé způsoby přípravy palačinek, od klasických sladkých variací, až po slané kombinace, které potěší každého gurmána. Objevte s námi nové inspirace a recepty, které si zamiluje celá rodina!


Proč pomáhat ptákům stavbou hnízdních budek?

Proč pomáhat ptákům stavbou hnízdních budek?

Když se rozhodnete umístit hnízdní budky ve vašem dvoře nebo zahradě, možná se ptáte, co je tak důležité na pomoci ptákům najít útočiště. Může to působit jako jednoduchý krok, ale zřízení hnízdních budek může mít pro místní populaci ptáků a pro životní prostředí jako celek mnoho výhod. Pojďme se podívat, proč je tak důležité podporovat ptáky vytvořením vhodného prostředí pro hnízdění.


Vánoční formy a vykrajovačky

Vánoční formy a vykrajovačky

Vůně domácích sušenek a keksů je přítomna o Vánocích snad v každé domácnosti a vytváří zde nezaměnitelnou atmosféru svátků. Formičky a vykrajovačky s vánoční tématikou najdeme v zásuvce nejednoho hospodyňky, ať už je používá k pečení pro celou rodinu nebo jen pro radost dětí.


Náhrobní dekorace

Náhrobní dekorace

Blíží se 1. listopad as ním i návštěva hřbitovů a pietní míst, kde chceme vzpomínat na naše blízké. Snad každý chce, aby byla tato místa krásná po celý rok, v tuto dobu však obzvlášť. Svíčky či věnce jsou tradiční předměty, které připomínají, že z láskou vzpomínáme na své blízké. V naší nabídce ale naleznete také krásné polyresinové dekorace, které jsou určeny do exteriéru.


Repelent proti klíšťatům EFFECT PROTECT 100ml sprej

Repelent proti klíšťatům EFFECT PROTECT 100ml sprej

Nepříjemný hmyz umí potrápit nejednoho turistu, zahradníka či rekreanta. Je důležité, abychom se chránili hlavně před klíšťaty, které jsou přenašeči různých onemocnění. V domácím prostředí lze chránit například pravidelným sečením trávy. V přírodě je lepší použít repelent.


Domácí bublifuk

Domácí bublifuk

Velké bublinky, které poletují po celé zahradě, jsou snem každého dítěte. Ale ještě větší zábava může být s bublifukem, který si vytvoříte sami doma. Z trošku přísad, které najdete doma může být i plný kbelík tekutiny, která zázračně zabaví každé dítě i na dlouhé hodiny.


Den dětí

Den dětí

V různých zemích se den dětí slaví v různých termínech. Nejvíce známý a používaný je datum první červen. Stravte tento den se svými dětmi. Děti vyrostou rychleji než si uvědomíme, tak je důležité trávit s nimi čas a vytvářet si pěkné vzpomínky. Využijme k tomu například i toto datum, kdy jsou pořádány i různé akce.


Malí gurmáni

Malí gurmáni

Jíme i očima au dětí to platí stokrát více. Když nechtějí naše malá zlatíčka papat pomůže třeba i talíř a miska právě pro ně. Hledání zvířátka pod polévkou zaujme i zabaví při jídle. Nebo pomůže pěkná krabička na svačinu, kterou je třeba se pochlubit před spolužáky. Je mnoho možností, aby se zlepšila chuť k jídlu i těch největších výmyslníků.


Přijde sníh? Nevíme, ale...

Přijde sníh? Nevíme, ale...

Jaké bude počasí se předpovídá dost těžko, ale pokud napadne byť jen na jeden den sníh, je třeba být na to připraven, aby si děti užily alespoň pár hodin naplno. Saně, boby, kluzáky – vše se hodí pro malé a něco i pro zábavu velkých.

Další