Žádná položka
Přijde sníh? Nevíme, ale...

Přijde sníh? Nevíme, ale...

Jaké bude počasí se předpovídá dost těžko, ale pokud napadne byť jen na jeden den sníh, je třeba být na to připraven, aby si děti užily alespoň pár hodin naplno. Saně, boby, kluzáky – vše se hodí pro malé a něco i pro zábavu velkých.


Adventní kalendář

Adventní kalendář

Každé dítě se těší na Vánoce a ptá se, kdy už budou. Malou pomůckou pro rodiče je právě adventní kalendář. Jeho vznik se datuje do 19. století. V dnešní době lze koupit jeho různé formy ať už pro děti nebo i dospělé.


Přechod na zimní čas 2022

Přechod na zimní čas 2022

Už tento víkend budeme posouvat hodinky zase o hodinu dozadu. Někdo tento fakt využije a pospí si o hodinu déle. Jiným to pokazí spánkovou rutinu, nebo způsobí, že budou mít za hodinu delší noční změnu.


Jak vyrobit draka

Jak vyrobit draka

Pokud si kladete otázku, jakou aktivitu vymyslet a užít si tak čas s rodinou a dětmi, tady je odpověď. Větristé podzimní počasí je jako stvořené k pouštění draka. Je to vynikající možnost jak pobavit děti dvojím způsobem. Nejprve při jeho výrobě a později při jeho pouštění. Jeho výroba je nenáročná a využijete materiál, který naleznete doma.


Velikonoce

Velikonoce

Svátky jara jsou už za dveřmi. Každý má už pouklízené, kluci a chlapi dochystávají pomlázky, pečou se koláče a zdobí vajíčka. V každé domácnosti vládne sváteční nálada.


Děti v zahradně

Děti v zahradně

Blíží se jaro a zahrádkáři vytahují rýče, motyky a lopaty. Nevíte, jak zatím zabavit děti? Tak je zapojte.


Svatý Mikuláš

Svatý Mikuláš

V našich končinách nechodí Santa Claus ani Děda Mráz, ale svatý Mikuláš. Vycházejíc z křesťanských tradic chodí s biskupskou berlou a mitrou.


Advent

Advent

Advent by měl být časem na zpomalení a přichystání na Vánoce, které jsou výjimečným svátkem či pro věřící nebo nevěřící. Vždyť každý se snaží je přežít v klidu a lásce, ve vyklizeném, krásně vyzdobeném domě plném lidí, které má rád. Co ale znamená slovo advent a jakou má historii?

Další