Žádná položka
Velikonoce

Velikonoce

Svátky jara jsou už za dveřmi. Každý má už pouklízené, kluci a chlapi dochystávají pomlázky, pečou se koláče a zdobí vajíčka. V každé domácnosti vládne sváteční nálada.


Děti v zahradně

Děti v zahradně

Blíží se jaro a zahrádkáři vytahují rýče, motyky a lopaty. Nevíte, jak zatím zabavit děti? Tak je zapojte.


Svatý Mikuláš

Svatý Mikuláš

V našich končinách nechodí Santa Claus ani Děda Mráz, ale svatý Mikuláš. Vycházejíc z křesťanských tradic chodí s biskupskou berlou a mitrou.


Advent

Advent

Advent by měl být časem na zpomalení a přichystání na Vánoce, které jsou výjimečným svátkem či pro věřící nebo nevěřící. Vždyť každý se snaží je přežít v klidu a lásce, ve vyklizeném, krásně vyzdobeném domě plném lidí, které má rád. Co ale znamená slovo advent a jakou má historii?


Aktivity s dětmi v létě

Aktivity s dětmi v létě

Pro mnohé rodiče je léto velmi náročné období. Pokud je již dítě školou povinné nebo na léto zavírají školku, každý rodič přemýšlí co dál. Zde máme páru inspirací.


Mluvte to dětem často

Mluvte to dětem často

Málokterý roddič si to uvědomuje, ale existuje pár jednoduchých a zároveň silných vět, které dokáží ormovať a zcela změnit vztah dítěte k světu. Čím častěji je budete mluvit, tím lépe. Psychologové doporučují rodičům používat v komunikaci s dětmi následující věty.