🚚 Doprava zdarma pro objednávky nad 1 000 Kč

Nůžky na trávu a keře slouží k úpravě trávníku tam, kde se se sekačkou jinak nedostanete. Pomohou například kolem chodníků či stromků. Mnohé typy těchto nůžek poskytují také výhodu otáčení rukojeti o 360 stupňů, díky čemuž se s nimi dostanete do rohů. Akumulátorové nůžky na trávu daný porost stříhají - nekosí. Je to šetrnější způsob zastřihávání trávy, protože konečky nežloutnou důsledkem třepení stébel.


- protiskluzové ergonomické rukojeti pro extra komfortní a snadné používání
- ochranný oblouk ve spodní rukojeti slouží jako ochrana při stříhání
- čepele s nepřilnavým povrchem.
 
 
Parametry
Délka (mm): 400
Hmotnost (kg): 0,3
Pákový převod: Ne
Teleskopická rukojeť: NeAkumulátorové nůžky Worcraft WPGT306 jsou vhodné ke stříhání trávy a keřů na malých plochách, na kraji trávníků. S nástavcem pro zastřihování keřů se mohou používat i pro tvarování keřů a zastřihování hran. Určitě najdou své využití v každé udržované zahradě či dvoře. Nůžky jsou poháněny integrovaným nevyjímatelným Li-ion akumulátorem o kapacitě 1 300 mAh, který umožňuje dobu provozu 40 minut. Nabíjí se 3-5 hodin nabíječkou připojenou do zdroje napětí 230 V.
 
 
Nástavec na stříhání trávy obsahuje čepel dlouhou 83 mm. Nástavec potřebný ke stříhání keřů je vybaven čepelí dlouhou 135 mm. Maximální průměr střihu, který lze provést je 6 mm. Otáčky ve volnoběhu dosahují 1 100 rpm. Výhodou je jistě i teleskopická tyč, která je výškově nastavitelná a může se tak přizpůsobit výšce uživatele.
 
 
Obsah balení:
  • Akumulátor
  • Nabíječka
  • Nástavec na zastřihování keřů
  • Nástavec na stříhání trávy.
 
Parametry
Délka / šířka lišty: 110 / 73 mm
Délka čepele na keře: 135 mm
Délka čepele na trávu: 83 mm
Délka střihu: 110 mm
Doba nabíjení (h): 3-5
Doba provozu: 40 min
Kapacita akumulátoru: 1 300 mAh
Max. průměr střihu: 6 mm
Napětí (V): 7.2
Typ akumulátoru: Li-ion
Typ napájení: nevyjímatelný akumulátor
Volnoběžné otáčky: 1 100 min<sup>-1</sup>