🚚 Doprava zdarma pro objednávky nad 1 000 Kč

Do zahrady se hodí otočný věšák. Při věšení prádla není třeba pobíhat za prádlem a kolíčky, ale jednoduše otočit věšák. Jeho nevýhoda ovšem je, že v ošklivém počasí se využít nedá.

Sušák LEIFHEIT 82008 Linomatic 600 Deluxe Cover, vnější
 
Vnější otočný sušák se snadným otevíráním a zavíráním. Odolný vůči vlivům počasí, nerezavějící, hliníkový. Patentovaný systém zatahování šňůr do bočnic, šňůry jsou chráněny před deštěm a špínou. Má také mechanismus pro ideální vypnutí šňůr a dva otvory pro ramínka na každém rameni. Vytahování a vypínání šňůr je jednodušší díky systému Easy-Lift (systém na tlačítko) bez nutnosti ohýbání. Usuší se na něm až 6 praček prádla. Součástí balení je plastový držák určený k zabetonování a kryt.
 
Další možností je využít balkon. Pokud si ho však chcete užít i během kávičky, nebo příjemné snídaně, je třeba využít systémy s rolováním nebo stahováním sušáků.
 
Sušák na prádlo, závěsný, samonavíjecí
 
Závěsný sušák na prádlo, prádlo, 4-šňůrový, určený k zavěšení do zdi, bílo-šedé barvy. Šňůry jsou samonavíjecí, s automatickým rolováním, takže šňůry můžete snadno srolovat a opět rozložit. Vhodný zejména do malých prostor, do koupelen nebo na balkon. Vytažení šňůr lze provést až do délky 6 metrů a zajistit v jakékoli délce proti dalšímu odvíjení nebo navíjení.
Šňůry se odvíjejí tahem na držák. Po odvinutí na potřebnou délku držák z boku zasuneme do dvou příchytek připevněných na protilehlé stěně. Kolíky aretace přesuneme ve výřezech směrem k okrajům pláště sušáku. Kolíky musí dorazit na okraj výřezu a zcela jej zakrýt. Tím je sušák zajištěn. Odjištění je provedeno přesunutím kolíků zpět směrem ke středu sušáku. Opačným postupem docílíme zpětného navinutí šňůr držáku.
 
A kde není balkon, můžeme využít strop v koupelně, vanu či radiátor.
 
Stropní sušák na prádlo, prádlo s kovovými tyčemi na sušení. Tyče jsou zavěšeny na šňůrách, pomocí kterých se jednotlivě tyče ovládají, a tak můžete mít prádlo zavěšené ve výšce podle vaší potřeby. Stropní sušák je ideální k sušení na balkoně nebo v koupelně.
  • kovové tyče jsou potaženy plastem
  • dostatečně dlouhé a silné šňůry (dlouhé do 2,75 m výšky stropů)
  • kvalitní plastové stropní lišty pro maximální využití prostor
  • z každé strany stropního sušáku je vhodné nechat rezervu 2-5 cm z důvodu, že pokud budou jednotlivé tyče plně obsazeny prádlem může při vytahování nebo spouštění dojít k malé změně do boční strany
  • maximální zatížení jedné tyče cca 3 kg
Sušák na prádlo na radiátor, balkon, závěsný, DYNAMIC, 3,5 m
 
Kovový sušák na prádlo, prádlo, s pohodlnými plastovými rukojeťmi, které umožňují bezpečnou instalaci na radiátor nebo balkon, bez zbytečné námahy.
  • hmotnost: 0,5 kg
  • průměr trubky: 12 mm
  • rozměr ve složeném stavu: 52 x 37 x 2 cm
  • celková délka šňůr: 3,5 m