🚚 Doprava zdarma pro objednávky nad 1 000 Kč

Elektrický odpuzovač - plašič na hlodavce
 
Elektronický odpuzovač účinný proti myším, potkanům a některým druhům hmyzu (mravenci, pavouci, štěnice). Vysílá ultrazvukové a světelné signály, které nepříznivě ovlivňují sluchové ústrojí a nervovou soustavu hlodavců. Tento zvuk neslyší lidé ani některá hospodářská zvířata. Má velký vliv na hlodavce, protože poškozuje jejich základní životní funkce a vyvolává mezi nimi stres a nervozitu. Hlodavci přestávají přijímat potravu, rozmnožovat se a v konečném důsledku opouštějí území v dosahu plašiče. Blikající světlo šíří paniku mezi hlodavci.

Je ekologickým způsobem, jak se zbavit hlodavců, bez použití chemických látek a jedovatých požerových nástrah. Jeho využití je v domácnostech, kancelářích, garážích, sladech a jiných budovách. Maximálního efektu dosahuje po 20 dnech. Spotřeba je 7 W a napájení 220 V. Vhodný pro jednu místnost s plochou do 160m2. Perfektní řešení v případě problémů s hlodavci.
 
Plašič ultrazvukový na myši tichý na baterie
 
Tento ultrazvukový odháněč hlodavců na 6ks baterií je naprosto tichý. Zvuky jsou pro lidi neslyšitelné a tedy je idealní do kanceláří, sklepů, malých skladů, garáží. Jeho účinná plocha je 100 m2, životnost baterií je přibližně 6 měsíců. Rozměr přístroje jsou 185x88x31mm.
 
 
Plašič ultrazvukový na myši tichý do auta
 
Ultrazvukový odháněč myší, potkanů, kun, lasic a jiných škůdců pro automobily má napětí akumulátoru na 12V. Neruší běžná elektronická zařízení jako například autorádio a podobně. Automatické zapapnutí a vypnutí funguje na základě sledování a vyhodnocování napětí akumulátoru.
Tyto a podobné produkty naleznete v naší nabídce zde.