🚚 Doprava zdarma pro objednávky nad 1 000 Kč

Je důležité si vybrat správný bazén. Na výběr bazénu by hlavním kritériem neměla být pouze cena ale také prostorové možnosti ve Vaší zahradě.

Kam s bazénem?

Ideální je umístit bazén na místo, které je závětrné a slunečné po celý den, abychom v bazénu měli čím dříve teplou vodu.

Může se nám zdát, že ideální místo na bazén, během horkých letních dnů je blízko domu ale není to úplně tak. Mimo sezóny by vám takto umístěn bazén mohl překážet. Proto bazén umístěte dále od domu či terasy. Bazén by také neměl stát na místě, kde se nacházejí podzemní prostory, jako například kanály či tam, kde je špatné odvádění vody. V jeho okolí by neměly být keře, stromy ani elektrické vedení.

Jaký bazén si vybrat?

Pokud nemáte peněz nazbyt a přesto se chcete koupat ve vlastním, volte nadzemní bazén. Nejlevnější alternativa je nafukovací, který po skončení sezóny jednoduše sfouknout a odložíte. Pokud hledáte něco odolnější, rozhodnout se můžete pro fóliový bazén s konstrukcí z kovu nebo plastu, který si díky částečné aplikaci do země můžete na zahradě ponechat celoročně.

Nafukovací bazén

Nafukovací bazén je nejlevnější variantou, která se vyznačuje snadnou montáží, ale i rychlým nahřátím vody. Při opatrné manipulace a důkladné péče takový bazén vydrží pár let, tedy samozřejmě pouze v případě, že se nepropíchne.

Montovaný bazén

 

Bazén se vyznačuje rychlou montáží, no nižší životností a zárukou. Stěny z pozinkovaného plechu vydrží cca 10 let, fólie přibližně 5 let. V případě potřeby se však fólie dá vyměnit. Tyto bazény dostat pouze v oválném tvaru, což nemusí každému vyhovovat.

Z naší nabídky si můžete vybrat několik typů bazénů. Nabízíme dětské bazény, nafukovací čí montované. V nabídce máme i doplňky k bazénům jako jsou plachty na bazén, které mohou být i solární, což zajistí příjemnou teplou vodu. Žebříky, které jsou vhodné zejména k montovaným bazénem. Zda podložky pod bazény abychom zabránili poškození bazénu ze spodní části. Nabízíme i sady na opravu nafukovacího bazénu, filtry, čističe bazénů ale i hadice k bazénům, čí drobnosti jako jsou držáky na láhve, teploměry nebo i led světla do bazénů.