🚚 Doprava zdarma pro objednávky nad 1 000 Kč

Box chladící, set 3 ks PRIMERO

Sada chladicích boxů PRIMERO obsahuje tři nádoby s víčky.
Největší chladící box v setu má objem 32 litrů, střední 11 litrů a nejmenší 2,5 litru. Tento je zvláště vhodný pro uskladnění nápojů, které chcete zachovat chladné. Ve víku této nádoby se totiž nachází nátrubek, pomocí kterého lze snadno dávkovat vychlazený nápoj.

Chladiaci box primero, set 3 ks - 32 L + 11 L + 2,5 L

Všechny tři boxy jsou vybaveny izolační vrstvou z PU pěny, která zajišťuje vynikající izolační vlastnosti a dlouhé uchování potravin v chladu. To je hlavní výhoda těchto boxů. Mnohé levnější modely totiž prostor mezi vnějším obalem a vnitřní stěnou mají vyplněn pouze vzduchovou mezerou – a ta na dobrou izolaci sama nestačí.

Kromě toho jsou víka dvou větších boxů vymodelována do tvaru nouzových stolků, které lze používat například v autě či při pobytu v přírodě.Autolednice Strend Pro

Přenosná autochladnička je určena k chlazení potravin a nápojů nebo k jejich uchování v teplém stavu. Doporučujeme potraviny před vložením do autochladničky dostatečně vychladit, resp. ohřát, abyste je uchovali déle chlazené, resp. teplé, po celou dobu provozu autochladničky. Má 2 funkce: ohřívání a chlazení. Zvolený teplotní režim je označen zeleným nebo červeným LED indikátorem. Objem chladničky je 24 litrů.

Autochladnička Strend Pro, 2v1, 24 lit, 230V/12V, PUR izoláciaDobrý nápad na konec – přineste si chlazené pivo nebo zmrzlinu přímo domů

Termomisa

Pracuje na principu termosky, tzn. že nejlépe plní funkci plná, a to po dobu cca 4-6 hodin (pokud neodkryjete poklici), díky silné vrstvě izolace.

Uchovává aroma, chuť a nutriční hodnotu jídla - vyhnete se opětovnému ohřívání jídla na sporáku nebo v mikrovlnné troubě. Zabráníte tak ztrátě chuti a aroma a zachováte původní nutriční hodnotu pokrmu.

Šetrná k životnímu prostředí - bez opětovného ohřevu jídla lze šetřit energii a čas.