🚚 Doprava zdarma pro objednávky nad 1 000 Kč

Co to je Wheat Straw?

Surovina, která by se jinak nevyužila, dostala nový život. Zbytky sklizených klasů pšenice jsme zpracovali do přírodního plastu. Kelímky a láhve beECO jsou bezlepkové a nealergenní.

Slouží, i když doslouží

Po sklizni pšenice obsahuje vedlejší produkt - lignin. Je důležitou stavební složkou veškerého dřeva a některých rostlin. V kombinaci s cukrem může být přeměněn na bioplast odbouráním celulózy, obsažené v pšeničné slámě. To je vítanou vzpruhou pro životní prostředí a celou naši planetu.

beECO

Ochrana ovzduší s beECO

Koncentrace oxidu uhličitého v atmosféře je alarmující, proto je vítán každý krok k jejímu snížení. Mysleli jsme na budoucnost našich dětí a vytvořili jsme značku beECO, se kterou můžete vykročit správným směrem.

Vysoká odolnost, dlouhá životnost

beECO kelímky, láhve a shakeru odolají teplotám od -20 ° C až do 100 ° C. Naplňte jejich ledovou tříští, osvěžujícím džusem, teplým čajem i horkou kávou. Jsou pevné a odolné vůči ulpívání pachů.

Pitím kávy, čaje nebo osvěžující limonády z beECO hrnku pomáháte přírodě. Nádobí z tohoto materiálu lze používat opakovaně, nejedná se o jednorázovky, které by bylo třeba po každém použití likvidovat.

Uplatnění najdou všude

Ekologické kelímky beECO z pšeničné slámy - Wheat Straw - se skvěle hodí do domácnosti, v níž lidé myslí na udržitelnost naší planety, na cestování a pro pobyt v přírodě, i jako zálohované kelímky na kulturních akcích. Díky přidání podílu zdravotně nezávadného potravinářského plastu mají beECO kelímky a lahve velkou odolnost a delší životnost. Opakovaným několikaletým používáním šetříte přírodu, přírodní zdroje i ovzduší.

NAKUPOVAT