🚚 Doprava zdarma pro objednávky nad 1 000 Kč

Originál zpod vašich rukou.

Kreativita a ruční práce jsou jednoznačně v kurzu. Heslem při těchto prácaxh je: všechno je možné a nic není nemožné. Při výrobě výrobě vánočních doplňků a dekorací se využívají nejen přírodní materiály ale znát i koncept '' druhého života ''. Recykluje se obzvlášť papír, textil, PET láhve. Ruční práce je charakteristická nepravidelnostmi, nedokonalostmi a originalitou, zejména co se týče kombinace technik amateriálů. Na Slovensku a v Česku se za poslední roky vytvořila silná komunita handmade tvůrců, jejichž výrobky dýchají nápadem a výbornou kvalitou.

Adventní věnec

Budete potřebovat:

dřevěný kruh na vyšívání

kovové držáky na svíčku

4 svíčky, chvojí, šišky

tavnou pistoli a náplně


1.Drevený kruh na vyšívání dobře zatáhneme aby vnitřní část nevypadla. Přibližně si rozmístíme kovové držáky na svíčky. Při práci použijte podložku abyste si nezničili povrch stolu horkým lepidlem

2. Držáky na svíčky přilepte tavnou pistolí z vnitřní strany jejich boční stranou tak, aby lepidlo nebylo viditelné. Nebojte se ho použít více, aby držáky později neopadávali. Dbejte, aby mezi nimi byly výškové rozdíly.

3. Do držáků umístěte jednotlivé svíčky a celý kruh můžete dozdobit živým nebo umělým jehličím případně jiným zimním materiálem. Hodí se šišky, větvičky nebo větvičky. Můžete je přilepit nebo jen volně poskládat.

4. Jednoduchý věnec ve skandinávském stylu vykouzlíte za pár minut. Nemusíte se trápit s namáhavým vitím klasického věnce. Pěkně vynikne na bílém podkladu na stole v kuchyni nebo v obývacím pokoji.