🚚 Doprava zdarma pro objednávky nad 1 000 Kč

1. Vědro - má využití při mnoha činnostech jako sklizeň, přenášení, polévání, vysazování nebo mytí, doporučujeme zvolit větší objem a pevnost a pružnost.

2. Lopatka / Lopata - menší na drobné úpravy a větší na úpravy terénu, ploch, má využití v celé zahradě při mnoha pracích, nejideálnější je zvolit kovanou lopatku s ergonomickou rukojetí pro lepší manipulaci.

3. Zahradní nůžky - pomůcka, bez které bychom se jen těžko zaoblišli, před koupí je dobré vědět, na co je budeme potřebovat, či do zahrady s květinami a bylinkami nebo do zahrady s ovocnými stromy. Nůžky je třeba dobře nabrousit a dotáhnout, ovšem tak, aby nebyly příliš. Bereme ohled i na velikost ruky, abychom se s příliš velkými nenamáhali

4. Hrábě - nástroj, který nám usnadní práci jednou, dva. Pokud chceme hrabat listí případně trávu, zvolíme lehčí materiál než plast či kov. Na úpravu půdy zvolíme spíše pevnější materiál, tedy hrábě železné. Na paměti mějme, že čím jsou hrábě širší, tím rychleji Vasco plochu upravíme.

5. Rýč - často důležitější než lopata, má mnoho využití v zahradě, při práci s půdou, záhlubník jam, sázení, přesazování, vykopávání dřevin či při provzdušňování půdy. Na trhu najdeme i kombinovaný, univerzální rýč s lopatou, kde se zalomenou rukojetí víme i rýt i přehazovat sypký materiál.

6. Motyka - v naší nabídce máme více typů motyk, na ten správný tvar, který Vám bude vyhovovat a se kterým se vám bude nejlépe pracovat, přijdete sami. Ať už to bude motyka s násadou nebo malá motyčka do ruky (jednoručka) na preciznější práci na záhoně okrasném tak i užitkovém.